Právě si prohlížíte Argentina 3:0 Chorvatsko

Argentina 3:0 Chorvatsko

V prvním zápase semifinále mistrovství světa se po 4 letech znovu střetly Argentina a Chorvatsko. V této hře se Argentina pod vedením Messiho stala silnější. S Messiho bodovou trefou v levné kopačky a Alvareze porazila Argentina Chorvatsko 3:0 a postoupila do finále jako první.

V prvním poločase vedla Argentina o dva body. Ve druhém poločase chorvatský tým provedl střídání a úpravy, ale stále se jim nepodařilo stav zvrátit. V 68. minutě se Messi probil s míčem a poslal nádhernou přihrávku. Poslední úder završil Alvarez a zvýšil skóre na 3:0. Zatímco Alvarez skóroval dvakrát, Messi opět vytvořil rekord pro nejstarší přihrávku na jedno pole na mistrovství světa, kterou držel sám.

Po této hře se Argentina ujala vedení a vstoupila do finále a čekala na vítěze Francie a Maroka. Messi, který má na sobě Kopačky Pánské Adidas X, si připsal pátou penaltu na tomto mistrovství světa. Momentálně je nerozhodný s Mbappem o nejlepšího střelce letošního ročníku. Zároveň je to také 11. gól na mistrovství světa jednotlivců, předčil Mullera a zařadil se na první místo jen v aktivní službě. Messi také překonal Battyho a stal se nejlepším střelcem v historii argentinského mistrovství světa.

Napsat komentář