Právě si prohlížíte Inter Milán 1:0 Verona

Inter Milán 1:0 Verona

V 18. kole Serie A nastoupil Inter Milán doma proti Veroně. V prvním poločase vstřelil za necelé 3 minuty bleskový gól Lautaro, který měl na sobě Kopačky Pánské Adidas Nemeziz 18.1 FG. Ve druhém poločase nebyl gól Lautara uznán. Nakonec Inter Milán porazil Veronu 1:0 a zůstal bez porážky 5 kol po sobě. Po tomto kole soutěže mají Inter Milán a Juventus shodně 37 bodů. Inter Milán je v tabulce čtvrtý, 10 bodů za Neapolí.

Poté, co zápas začal, Lautaro v levné kopačky zaútočil a skóroval, aby pomohl Interu Milán k dokonalému startu. Pro Lautara Martineze to byl třetí zápas v řadě. V následujícím čase hrály oba týmy poněkud mdle a ani jednomu se nepodařilo skórovat. Nakonec Inter Milán doma 1:0, pokračuje ve svém domácím zápase bez porážky proti Veroně!

Inter Milán a Verona se v Serii A střetly 62krát. Inter Milán má absolutní převahu s 37 výhrami, 21 remízami a pouze 4 prohrami. Naposledy Verona porazila Inter Milán v lize ve 20. kole sezony 1991-92. Verona doma vyhrála 1:0. Od té doby se oba týmy utkaly 22krát a Inter Milán má na kontě 18 výher a 4 remízy, aby zůstal neporažen.