Právě si prohlížíte Manchester United chce získat argentinského brankáře Martineze, aby nahradil De Geu

Manchester United chce získat argentinského brankáře Martineze, aby nahradil De Geu

Tradiční gigant Premier League, Manchester United, má velký zájem o argentinského národního brankáře Martineze, který si dobře zahrál na tomto mistrovství světa v Kataru. Uvádí se, že Manchester United v současné době hledá dobrou náhradu za španělského brankáře De Geu a smlouva mezi De Geou a Manchesterem United oficiálně vyprší v létě 2023. De Gea, který v současnosti obléká levné kopačky Stále existuje žádné známky obnovení smlouvy s Manchesterem United. A do zorného pole klubu Manchester United vstoupil i argentinský reprezentační brankář Martinez, který si skvěle zahrál na tomto mistrovství světa v Kataru.

Uvádí se, že oddělení podpisů Manchesteru United má pro Martina vysoký stupeň uznání. Už dvě a půl sezony, kdy Martin hrál za Villa, si Manchester United na argentinského brankáře dával velký pozor. Dnešní Martin díky svému neutuchajícímu úsilí postupně vyrostl v jednoho z nejlepších brankářů Premier League. Uvádí se, že Manchester United má o Martina zájem a Manchester United je velmi ohromen Martinovým výkonem na tomto mistrovství světa v Kataru.

Od svého příchodu do Vily v roce 2020 měl Martin, který nosí Kopačky Pánské Adidas X, velmi velký vliv na tým. Martinova hodnota se také vyšplhala z původních 17 milionů liber na 20 milionů liber. S Martinem je zároveň spojován i Bayern Mnichov, tradiční tým bundesligových gigantů. Uvádí se, že Bayern Mnichov v současné době velmi touží po podpisu nového brankáře, který by nahradil zraněného začínajícího brankáře Neuera.

Napsat komentář