Právě si prohlížíte Vynikající výkon Enza Fernandeze byl zvýhodněn mnoha kluby

Vynikající výkon Enza Fernandeze byl zvýhodněn mnoha kluby

Chelsea nabídla Benfice více než 127 milionů eur, aby podepsala argentinského reprezentanta Enza Fernandese v kopačky bez tkaniček. Benfica se aktuálně snaží vyhrát portugalskou superligu a postoupit do osmifinále Ligy mistrů a oba góly nechce ohrozit prodejem Enza v polovině sezony. Chelsea doufá, že záložník může přimět klub k okamžitému přesunu.

Jedenadvacetiletý Enzo Fernandez Enzo z Benficy se díky vynikajícímu výkonu na mistrovství světa v Kataru a jeho výkonu v první polovině sezóny v Evropě stal objektem konkurence velkých klubů. Jeho úžasný výkon umožnil Scalonimu rychle jej uspořádat na startovní pozici. Enzo nastoupil do každého zápasu v posledních 5 zápasech mistrovství světa.

Tím se Enzo, který nosí Kopačky Pánské Adidas X, dostal do přízně největších evropských klubů, přičemž Liverpool byl blízko k tomu, aby ho podepsal za 97 milionů eur, ale když byl tento krok blízko k dokončení, přidaly se do rvačky Manchester United a Real Madrid, oba ochotné loupat. z 120 mil. € Likvidace škody cena podepsaná Enzo. Messi jako kapitán Argentiny doporučil i Enza pařížskému klubu. Konečné rozhodnutí je na hráči. Velký význam přikládá příležitostem, které mu klub přináší vést k evropským gigantům.

Napsat komentář