Právě si prohlížíte Manchester City porazil Southampton 4:1, skvělý výkon podal Harland

Manchester City porazil Southampton 4:1, skvělý výkon podal Harland

Ve 30. kole Premier League, které se odehrálo tento týden, předvedl Manchester City velmi dobrý výkon a porazil Southampton 4:1, čímž se udržel v čele tabulky. V tomto zápase se za Manchester City trefili Harland, Grashley a Alvarez, kteří ukázali velkou sílu svého týmu.

Od začátku utkání podnikal Manchester City postupné útoky a často ohrožoval branku Southamptonu. Ve 45. minutě zápasu De Bruyne z Manchesteru City přihrál z levé strany na střed Harlandovi, který hlavičkou skóroval a získal pro Manchester City první bod. Poté se Southampton snažil o protiútoky, ale obrana City byla velmi pevná a nedala soupeři žádnou šanci.

Druhý poločas začal sérií útoků, kdy postupně skórovali Grashley, Harland a Alvarez a navýšili vedení City na 4:0. V závěru poločasu se ještě jednou prosadil Grashley, Harland a Alvarez. Southamptonu se nedařilo stav zvrátit a v 72. minutě se nakonec gólově prosadil Malawi, který svému týmu vrátil bod.

Manchester City se díky tomuto vítězství udržel v čele letošního ročníku EPL. Tým v zápase velmi hladce přecházel do útoku i obrany, vyznačoval se výbornou obranou i skvělým útokem a zcela ovládal tempo hry. Tým zároveň disponuje velmi silným kádrem se špičkovými hráči téměř na všech postech, což z týmu Manchester City dělá jeden z nejsilnějších týmů v Premier League.

Celkově tým Manchester City prokázal v Premier League 2023 velkou konkurenceschopnost a sílu a stal se zaslouženě silným týmem, který se díky vynikajícím výkonům drží na čele tabulky. Pojďme je společně oslavit v Kopačky Nike Air Zoom Mercurial Superfly!