Právě si prohlížíte Benzema vstřelil poslední gól své kariéry v Realu Madrid, Real Madrid v 1-1 Athletic Bilbao

Real Madrid hrál 5. června ve 38. kole La Ligy proti Athleticu Bilbao. Zápas skončil domácí remízou 1:1 a Athletic Bilbao si tak zajistil postupové místo, což byl zároveň poslední zápas Benzemy v dresu Realu Madrid, ve kterém vstřelil poslední gól své kariéry v Realu Madrid.

V tomto zápase Athletic Bilbao, přestože byl hostem, téměř přetlačil útok Realu Madrid a vytvořil si více šancí na průlom a krátce po začátku zápasu Athletic Bilbao zahrával rohový kop a za faul na Kroose v pokutovém území dostal penaltu, kterou však Courtois bravurně zblokoval. Ve 48. minutě však Athletic obral o míč Sebalose a Sansett vystřelil z voleje, jehož střelu Courtois zblokoval, ale Sansett poté přidal proměněnou penaltu a hosté vedli 1:0. Poté znervózněl i Real Madrid a posílil svůj útok. V 70. minutě zasáhl Militanga do obličeje zvednutý loket soupeře, čímž si Real Madrid vysloužil penaltu, kterou Benzema proměnil a vyrovnal na 1:1. Byl to poslední gól, který Benzema v Realu Madrid vstřelil.

Benzema přišel do Realu Madrid v roce 2009 z Lyonu a v klubu působí již 14 let, během nichž získal celkem 25 titulů. Celkem za Real Madrid odehrál 647 zápasů a vstřelil 335 gólů, což z něj dělá druhého nejlepšího střelce v historii Realu Madrid. V roce 2022 byl Benzema oceněn Zlatým míčem. Real Madrid oficiálně oznámil, že Benzema na konci sezony klub opustí a ukončí tak svou 14letou kariéru v Realu Madrid. Tímto gólem se Benzemova kariéra v Realu Madrid úspěšně uzavřela, takže si oblékněme Kopačky Nike Zoom Vapor, fanděme Realu Madrid a Benzemovi a přejme jim do dalších sezon stále lepší a lepší výkony!