Právě si prohlížíte Tammy Abraham a Leonardo Bovo skórovali za Řím

Tammy Abraham a Leonardo Bovo skórovali za Řím

První kolo semifinále Poháru UEFA, zápas, který se těší velkému zájmu fanoušků, odstartoval zápasem, v němž měla Roma výhodu domácího prostředí proti hostům z Leverkusenu, a zápas byl plný napětí, protože obě strany byly vyrovnané. Nakonec Tammy Abraham a Leonardo Bovo perfektní souhrou kopali góly za Řím a vyhráli tak zápas 1:0.

Utkání začalo ostrým útokem obou týmů. Leverkusen se i přes své postavení hostujícího celku vůbec neprosadil a hráči se do zápasu pustili naplno. Obě strany obrany byly velmi pevné, nedaly soupeři žádnou šanci na průlom a do konce prvního poločasu nepadl na hřišti žádný gól.

Jakmile začal druhý poločas, v 62. minutě se římský Tammy Abraham dostal ke střele uvnitř pokutového území, ale bohužel ji brankář soupeře dokázal vyrazit. Fanoušci na hřišti jásali a křičeli, čímž vyjadřovali svou radost z gólu.

Jak hra pokračovala, Leverkusen se zoufale snažil vrátit do hry, ale obrana byla pevná a hráči Říma byli plní energie a sebevědomí, ovlivněni gólem. Leverkusenu se až do závěrečného hvizdu nepodařilo vstřelit gól a zápas bohužel prohrál.

Když se ohlédneme za celým zápasem, Tammy Abraham a Leonardo Bovo, kteří oblékli pěkné kopačky, hráli poměrně dobře a byli střelci zápasu, protože dokázali využít své šance na hřišti a vyhrát pro svůj tým. Doufáme, že i v dalších zápasech předvedou další strhující výkony a budou bojovat o čest týmu.